Wyniki - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Wyniki

Konkursy > Ortograficzny

XIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich szkoły podstawowej
odbył się w Damnie 17.05.2013r.

WYNIKI KONKURSU:

MISTRZ  ORTOGRAFII:    Weronika Renka - SP w Łupawie

II miejsce:

Igor Kucharski - SP w Dębnicy Kaszubskiej

 

III miejsce:

Amelia Gabriel i Julia Kozłowska - SP w Głobinie

IV miejsce:

Maciej Ożóg - SP w Zagórzycy

 

V miejsce:

Michał Muszyński - SP w Łupawie

 

VI miejsce:

Milena Pona - SP w Smołdzinie

 
 

XII Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich szkoły podstawowej
odbył się w Damnie 24.05.2012r.

WYNIKI KONKURSU:

MISTRZ  ORTOGRAFII:    Jakub Rymarz - SP nr 2 Ustka

II miejsce:

Marek Drwal - SP nr 2 w Ustce

 

III miejsce:

Zuzanna Fitowska - ZS w Potęgowie

 

IV miejsce:

Błażej Polewik - SP w Wicku

 

V miejsce:

Karolina Petryk - SP w Damnie

 

VI miejsce:

Jakub Jankiewicz - ZS w Dębnicy Kaszubskiej

VII miejsce:

Klaudia Rozenbangier - ZS w Damnicy

 

XI Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich szkoły podstawowej
odbył się w Damnie 20.05.2011r.

WYNIKI KONKURSU:

MISTRZ  ORTOGRAFII:    Marcelina Pukuć - SP w Głobinie

II miejsce:

Gabriela Bielicka - SP nr 2 w Ustce

 

III miejsce:

Oskar Pilarczyk - SP w Łupawie

 

IV miejsce:

Adriana Michalczyk - SP w Damnicy

 

V miejsce:

Marta Michalak - SP w Żelkowie

 

VI miejsce:

Julia Brzykcy - SP w Damnicy
Paweł Okuński - SP w Łupawie

 

VII miejsce:

Dominik Kaczorowski - SP w Głobinie

 

VIII miejsce:

Magda Biernacka - SP w Stowięcinie

 

X Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich szkoły podstawowej
odbył się w Damnie 21.05.2010r.

WYNIKI KONKURSU:

MISTRZ  ORTOGRAFII:    Anna Bagińska - SP nr 2 w Ustce

II miejsce:

Wiktoria Sobisz - SP nr 2 w Ustce

 

III miejsce:

Dawid Hinca - SP w Łupawie
Natalia Zynda - SP w Gardnie Wielkiej

 

IV miejsce:

Aneta Gołembowska - SP w Damnie

 

V miejsce:

Klaudia Markwant - SP w Kępicach

 

VI miejsce:

Julia Dumańska - SP nr 2 w Ustce
Oliwia Rapalska - SP w Szczypkowicach

 

VII miejsce:

Paweł Okuński - SP w Łupawie

 

VIII miejsce:

Anna Romotowska - SP w Domaradzu

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego