Damno 2018 - Szkoła Podstawowa w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Damno 2018

Konkursy > Rytm i Melodia > Wyniki
 

Czym jest muzyka?
Nie wiem.
Może po prostu niebem
z nutami zamiast gwiazd.
Może mostem zaklętym,
po którym instrumenty przeprowadzają nas.


"A w sercu na dnie mieć zwyczajną
miłość do muzyki"


VII Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej
i Młodzieżowej
"RYTM  i  MELODIA 2018",


odbył się:

24 marca 2018r. o godz. 10.00


w Szkole Podstawowej w Damnie.


 

HONOROWY PATRONAT NAD KONKURSEM OBJĄŁ
WÓJT GMINY DAMNICA

GRZEGORZ JAWORSKI,
który ufundował SPECJALNĄ NAGRODĘ
- GRAND PRIX

 
 
 

WYNIKI VII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI "Rytm i Melodia":

 

GRAND PRIX WÓJTA GMINY DAMNICA -
Magdalena Kreft - SP Niedarzyno

 

klasy 1 - 3 szkoły podstawowej:

kategoria solista:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:
Wyróżnienie:

Oliwia Nastały - SP Bolszewo;
Zuzanna Makoś -
SP Damno;
Maja
Krzyszkowska  - SP nr 2 Miastko;
Hanna Dybaś - ZSP Smołdzino;
Maja Plutowska - SP nr 2 Miastko

kategoria zespół:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:
Wyróżnienie:

zespół Do-Re-Mi - SP nr 3 Słupsk;
zespół Skrzaty -
SP Damno;
zespół  - ZSP Smołdzino;
nie przyznano

klasy 4 - 7 szkoły podstawowej:

kategoria solista:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:
Wyróżnienie:

Maja Konopa - SP Łupawa;
Michał Zabrocki -
SP nr 2 Miastko;
Julia Ostrowska  -
SP Damno;
Olga Klimek - SP Damno;
Nina Szczerba - SP nr 5 Bytów;
Katarzyna Szadzińska - SP Łupawa

kategoria zespół:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:
Wyróżnienie:

zespół Crescendo - SP Damno;
zespół -
SP Łupawa;
nie przyznano;
nie przyznano

 

JURY konkursu:

Jolanta Otwinowska - przewodnicząca
Luiza Sikorska - członek
Dorota Duraj
- członek


WYNIKI V WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "RYTM i MELODIA" 2018r.:

 

GRAND PRIX WÓJTA GMINY DAMNICA -
Oliwia Dużynska SP nr 9 Rumia

 


klasy 1 - 3 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:

Oliwia Jakubaszek - SP Damno;
Roksana Pojawa -
SP Potęgowo;
Ksawery Stefański  -
SP Potęgowo;

Julia Golubska - SP Świerzno

klasy 4 - 7 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:

Anna Prasołek - SP Damno;
Izabela Sieprawska -
SP nr 5 Bytów;
Dominika Żwirek  -
SP nr 1 Nowy Dwór Gdański;

Wiktoria Tkaczyk - SP Damno

klasy II - III gimnazjum:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:

Agata Ślusarska - ZSP Damnica;
Julia Szymańska - ZS Smołdzino;
Paulina Konieczna  -
SP Damno;

Wiktoria Zalewska - SP Sulęczyno

 


JURY konkursu:

Barbara Waśniewska - przewodnicząca
Anna Kaczmarczyk - członek
Dorota Nowak - członek

 

WYNIKI V WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO "RYTM i MELODIA" 2018r.:

 

GRAND PRIX WÓJTA GMINY DAMNICA -
Maja Ślebocka - SP w Morawach

 

klasy 4 - 7 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:


Katarzyna Fijałkowska - SP nr 1 Słupsk;
Hanna Ruszała -
SP nr 6 Kwidzyn
Aleksandra Olesiak  -
SP nr 1 Słupsk;

Wiktoria Tkaczyk - SP Damno


klasy II - III gimnazjum:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:


Michał Koziarek - Gimnazjum Kępicach
Wanesa Staszczuk - SP Damno
Dominik Maciąg - SP Damno

nie przyznano

 

JURY konkursu:

Marianna Borawska - przewodnicząca
Aldona Magdalena Peplińska - członek
Grzegorz Gurłacz - członek

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego