Damno 2016 - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Damno 2016

Konkursy > Rytm i Melodia > Wyniki
 

Czym jest muzyka?
Nie wiem.
Może po prostu niebem
z nutami zamiast gwiazd.
Może mostem zaklętym,
po którym instrumenty przeprowadzają nas.


"A w sercu na dnie mieć zwyczajną
miłość do muzyki"


V Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej
i Młodzieżowej
"RYTM  i  MELODIA 2016",


odbył się

19 marca 2016r. o godz. 10.00


w Zespole Szkół w Damnie.


 

HONOROWY PATRONAT NAD KONKURSEM OBJĄŁ
WÓJT GMINY DAMNICA

GRZEGORZ JAWORSKI,
który ufundował SPECJALNĄ NAGRODĘ
- GRAND PRIX

 
 
 

WYNIKI V WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI "Rytm i Melodia" 19.03.2016r.:

 

GRAND PRIX WÓJTA GMINY DAMNICA - Zespół - Gimnazjum Łeba

 

klasy 1 - 3 szkoły podstawowej:

kategoria solista:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:
Wyróżnienie:

Małgorzata Hermanowicz - SP Sadlinki
Aleksandra Ćmiel - SP Głobino
Olga Żornaczuk - SP nr 6 Rumia
Maja Konopa - SP Łupawa

kategoria zespół:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

DO RE MI - SP nr 3 Słupsk
nie przyznano
KAKADU - SP w Kornem

klasy 4 - 6 szkoły podstawowej:

kategoria solista:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

Wyróżnienie:

Joanna Płatwa - SP Wytowno
Julia Ostrowska - SP Damno
Wiktoria Juśkiewicz - SP Wicko
Dominika Pawłowska - SP Łupawa
nie przyznano

kategoria zespół:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:
Wyróżnienie:

Zespół - SP Łupawa
FONIKA - SP Sadlinki
FERMATA - SP Damno
Zespół - Społeczna SP Kwidzyn

klasy I - III gimnazjum:

kategoria solista:

I miejsce:
II miejsce:


III miejsce:
Wyróżnienie:

Marta Wieczorkiewicz - Gimnazjum nr 2 w Chojnicach
Roksana Białek - Gimnazjum Objazda;
Paulina Łaga - Gimnazjum nr 5 Słupsk;
Natalia Wieczorek - Gimnazjum Starkowo
Natalia Andrzejczak - Gimnazjum nr 3 Słupsk
Nikola Kędra - Gimnazjum Potęgowo

kategoria zespół:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

Zespół - Gimnazjum Jezierzyce
nie przyznano
nie przyznano


 

JURY konkursu:

Jolanta Otwinowska - przewodnicząca
Dorota Duraj - członek
Luiza Sikorska - członek


WYNIKI III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "RYTM i MELODIA" 2016r.:

 

NAGRODA WÓJTA GMINY DAMNICA - Zofia Praszczak - SP Bierkowo

 


klasy 1 - 3 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:

Wiktoria Paul - SP nr 65 Gdańsk
Julia Wojtaś - SP Damno
Vanessa Sarnowska - SP nr 2 Pelplino

Julia Kulesz -
SP Domaradz

klasy 4 - 6 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:

Natalia Demedziak - SP Domaradz
Agnieszka Paciorek - SP Rychnowy
Natalia Buszman - SP Damno

Mikołaj Ozóg - SP Domaradz

klasy I - III gimnazjum:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:

Justyna Pasiek - ZSP Smołdzino
Zuzanna Biniek - Gimnazjum Starkowo
Paulina Klaman - Gimnazjum nr 1 Starogard Gdański

Agata Sobolewska - Gimnayjum Damno

 

JURY konkursu:

Barbara Waśniewska - przewodniczący
Anna Kaczmarczyk - członek
Dorota Nowak - członek

 

WYNIKI III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO "RYTM i MELODIA" 2016r.:

 

NAGRODA WÓJTA GMINY DAMNICA - Jakub Sidor - SP nr 2 Miastko

 

klasy 4 - 6 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:


wyróżnienie:


Katarzyna Lemańska - SP nr 2 Kwidzyn;
Kinga Zomkowska - SP nr 86 Gdańsk
Jakub Klusek  - SP nr 2 Miastko;
Amelia Lipiec - SP nr 6 Kwidzyn
Julia Ostrowska - SP Damno;
Karolina Studzińska - SP Kętrzyno

Michał Stec - SP nr 6 Kwidzyn;
Julia Nowotniak - SP Damno


klasy I - III gimnazjum:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:



nie przyznano

 

JURY konkursu:

Marianna Borawska - przewodniczący
Aldona Magdalena Peplińska - członek
Grzegorz Gurłacz - członek

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego