Damno 2015 - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Damno 2015

Konkursy > Rytm i Melodia > Wyniki
 

Czym jest muzyka?
Nie wiem.
Może po prostu niebem
z nutami zamiast gwiazd.
Może mostem zaklętym,
po którym instrumenty przeprowadzają nas.


"A w sercu na dnie mieć zwyczajną
miłość do muzyki"


IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej
i Młodzieżowej
"RYTM  i   MELODIA 2015",


odbył się

28 marca 2015r. o godz. 10.00


w Zespole Szkół w Damnie.


 

HONOROWY PATRONAT NAD KONKURSEM OBJĄŁ
WÓJT GMINY DAMNICA

GRZEGORZ JAWORSKI,
który ufundował SPECJALNĄ NAGRODĘ
- GRAND PRIX

 


Poniżej film z występów klas
szkoły podstawowe:


Poniżej film z występów klas
gimnazjum:

WYNIKI IV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI "Rytm i Melodia" 28.03.2015r.:

GRAND PRIX - Michał Zabrocki - Szkoła Podstawowa nr 2 w Miastku


klasy 0 - 3 szkoły podstawowej:

kategoria solista:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:
Wyróżnienie:

Julia Ostrowska - SP Damno
Natalia Łepkowska - SP nr 1 Ustka
Patrycja Paruch - SP Hel
Dominika Pawłowska - SP w Łupawie, Patrycja Świąder - SP nr 2 w Miastku

kategoria zespół:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

Zespół z Łupawy - Zespół Szkół w Łupawie
Kwiatuszki - Zespół Szkół nr 2 w Pelplinie
Skrzaty - Szkoła Podstawowa w Damnie

klasy 4 - 6 szkoły podstawowej:

kategoria solista:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:
Wyróżnienie:

Żaklina Mike - SP nr 1 w Ustce, Wiktoria Sędłak - SP w Redzikowie
Damian Mrowiec - SP w Damnie
nie przyznano
Julia Wolska - SP w Garczegorzu

kategoria zespół:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

nie przyznano
duet - SP nr 2 w Pelplinie
zespół z Miastka - SP nr 2 w Miastku

klasy I - III gimnazjum:

kategoria solista:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:
Wyróżnienie:

Paulina Kasperek - Gimnazjum nr 3 w Słupsku
Katarzyna Olejniczak - Gimnazjum w Siemianicach
Wiktoria Pieniak - Gim. w Redzikowie, Ringo Todorović - Gim. w Jezierzycach
Radosław Opiła - Gimnazjum w Helu, duet - Gimnazjum nr 2 w Słupsku

kategoria zespół:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

Parasolki - Zespół Szkół nr 2 w Pelplinie
Crescendo - Gimnazjum w Damnie
nie przyznano

 

JURY konkursu:

Jolanta Otwinowska - przewodnicząca
Dorota Duraj - członek
Renata Boniecka - członek
Marta Klejna - członek


WYNIKI II WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "RYTM i MELODIA" 2015r.:


klasy 1 - 3 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:

Olga Klimek - SP Damno
Zofia Żebrowska - SP nr 2 w Pelplinie
Julia Ostrowska - SP Damno

Agata
Żebrowska - SP nr 2 w Pelplinie

klasy 4 - 6 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:

Zuzanna Sobolewska - SP Damno
Karolina Petryk - SP Damno
Oliwia Peruga - SP Damno

Anna Syafryk - SP Siemianice

klasy I - III gimnazjum:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:

Maja Sosnowska - Gimnazjum nr 3 Kwidzyn
Iyabela Marczak - Gimnazjum Damno
Julia Biały - Gimnazjum Damno

Nikola Benkowska - Gimnayjum w Łupawie

 

JURY konkursu:

Barbara Waśniewska - przewodniczący
Anna Kaczmarczyk - członek
Dorota Nowak - członek

 

WYNIKI II WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO "RYTM i MELODIA" 2015r.:


klasy 1 - 3 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:


Julia Wojtaś - SP Damno
Laura Licow - SP Damno
Makszmilian Halas - SP Wicko

klasy 4 - 6 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:


Dominik Maciąg - SP Damno
Agata Ślusarska  - SP Domaradz
Mikołaj Ożóg - SP Domaradz

Patryk Różański - SP Damno

klasy I - III gimnazjum:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:


Dominika Grąziel - Gimnazjum Damno
Jakub Bińczycki - Gimnazjum Damno
nie przyznano

Julia Kowaluk - Gimnazjum Stowięcino;
Aneta Wiśniewska - Gimnazjum Stowięcino

 

JURY konkursu:

Marianna Borawska - przewodniczący
Aldona Magdalena Peplińska - członek
Grzegorz Gurłacz - członek

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego