Damno 2014 - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Damno 2014

Konkursy > Rytm i Melodia > Wyniki
 

Czym jest muzyka?
Nie wiem.
Może po prostu niebem
z nutami zamiast gwiazd.
Może mostem zaklętym,
po którym instrumenty przeprowadzają nas.


"A w sercu na dnie mieć zwyczajną
miłość do muzyki"


III Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej
i Młodzieżowej
"RYTM  i   MELODIA 2014",


odbył się

22 marca 2014r. o godz. 10.00


w Zespole Szkół w Damnie.


 

HONOROWY PATRONAT NAD KONKURSEM OBJĄŁ
WÓJT GMINY DAMNICA

GRZEGORZ JAWORSKI,
który ufundował SPECJALNĄ NAGRODĘ
- GRAND PRIX

 


Poniżej film z występów klas
0 - 3 szkoły podstawowe:


Poniżej film z występów klas
4 - 6 szkoły podstawowe i gimnazjum:

WYNIKI III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI "Rytm i Melodia" 22.03.2014r.:

 

GRAND PRIX - zespół NETIRO - Szkoła Podstawowa nr 1 Człuchów

 


klasy 0 - 3 szkoły podstawowej:

kategoria solista:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

Roksana Garwolińska - SP Zaleskie; Wiktoria Lemieszek - SP nr 5 Słupsk
Zosia Stowa - SP Wytowno; Oliwia Mądra - SP Głobino
Paulina Kononowicz - SP nr 1 Człuchów; Julia Ostrowska - SP Damno

kategoria zespół:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

SKRZATY - SP Damno
MINI WIOLINKI - SP Zaleskie
Zespół z Główczyc - ZSP Główczyce; JAGÓDKI - SP Kępice

klasy 4 - 6 szkoły podstawowej:

kategoria solista:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

Wiktoria Wojciechowska - Zespół Szkół Sportowych Człuchów
Wiktoria Staszczuk - SP Damno
Maria Kocioł - SP nr 5 Słupsk; Wiktoria Sędłak - SP Redzikowo

wyróżnienie - Agnieszka Hliwa - SP Motarzyno

kategoria zespół:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

DO, RE, MI - SP Damno
nie przyznano
nie przyznano

klasy I - III gimnazjum:

kategoria solista:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

Paulina Kasperek - Gimnazjum nr 3 Słupsk
nie przyznano
Ringo Todorowić - Gimnazjum Jezierzyce

kategoria zespół:

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

nie przyznano
nie przyznano
nie przyznano

 

JURY konkursu:

Jolanta Otwinowska - przewodniczący
Beata Kamińska - członek


WYNIKI I WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "RYTM i MELODIA" 2014r.:


klasy 1 - 3 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:

Julia Ostrowska - SP Damno
Oliwia Peruga - SP Damno
Julia Sołśnia - SP Domaradz

Dominika Matysiak - SP Gogolewo

klasy 4 - 6 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:

Laura Plotke - SP Pobłocie
Mikołaj Ożóg - SP Domaradz
Kinga Puzdrowska - SP Pobłocie

Wiktoria Godan - ZSP Smołdzino, Klaudia Ptaszek - SP Domaradz

klasy I - III gimnazjum:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:

Teresa Salamon - Gim. Kwidzyn
Dominika Karaudan - Gim. Kwidzyn
Agnieszka Suchocka - Gim. Dębnica Kaszubska

Dawid Bazylczyk - Gim. Damno, Beata Mikulak - Gim. Główczyce

 

JURY konkursu:

Wojciech Strutyński - przewodniczący
Barbara Waśniewska - członek
Katarzyna Sobolewska - członek

 

WYNIKI I WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO "RYTM i MELODIA" 2014r.:


klasy 1 - 3 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:


Julia Pietrzak - SP nr 2 Gdańsk; Patryk Różański - SP Damno
Kinga Stolz - SP nr 14 Gdańsk
Patrycja Wasiluk - SP nr 2 Gdańsk

klasy 4 - 6 szkoły podstawowej:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

wyróżnienie:


Aleksandra Golińska - ZSP Główczyce
Magdalena Wyskocka -
ZSP Główczyce
Dorota Szczepaniak -
ZSP Główczyce

Dominik Maciąg - SP Damno, Wiktoria Pawlik - SP nr 14 Gdańsk

klasy I - III gimnazjum:

 

I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:


nie przyznano
Julia Biały - GIM. Damno
Jakub Bińczycki - GIM. Damno

 

JURY konkursu:

Marianna Borawska - przewodniczący
Aldona Magdalena Peplińska - członek
Grzegorz Gurłacz - członek

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego