2011 - 2015 - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2011 - 2015

Absolwenci > Szkoły Podstawowej


Rok szkolny 2010 - 2011


wych. : mgr Krystyna Grzegorczyk

1.   Barańska Karolina
2.   Berezowska Nikola
3.   Budaj Bartłomiej
4.   Chudzik Łukasz
5. Dębski Michał
6.   Diegner Adrian
7.   Fabich Krzysztof
8.   Kirko Agata
9.   Klingbein Ewa

10.   Kołtonowski Mateusz
11.   Kostka Przemysław
12.   Kurczaba Miłosz
13.   Licow Julia
14.   Łupina Eliza
15.   Malczyńska Aleksandra
16.   Milewczyk Anna
17.   Müller Julia
18.   Mydło Mateusz

19.   Mydło Szymon
20.   Nowotniak Bartosz
21.   Orlik Krystian
22.   Owsiuk Patrycja
23.   Pałucka Ewelina
24.   Petryk Krystian
25.   Pyśniak Paweł
26.   Skrobich Magdalena
27.   Syldatk Łukasz


Rok szkolny 2011 - 2012


wych. : mgr Teresa Prawdzik, mgr Bożena Cieślicka

1   Banak Aleksandra
2   Bańka Norbert
3   Biały Julia
4   Bińczycki Jakub
5   Capar Mateusz
6   Diegner Patryk
7   Formela Oskar
8   Gąsior Grzegorz
9   Gorlikowska Justyna
10   Grąziel Dominika
11   Hryndzio Martyna

12   Jancon Agnieszka
13   Jancon Róża
14   Jefimczyk Norbert
15   Jeżyna Paulina
16   Kasprowicz Artur
17   Kępczyk Patrycja
18   Klein Agata
19   Konieczny Oskar
20   Krzymińska Izabela
21   Kurczaba Nikola
22   Malina Seweryn

23   Mańkowski Szymon
24   Mazur Kamil
25   Odziomek Katarzyna
26   Patok Karolina
27   Pniowska Dagmara
28   Przybysz Kaludia
29   Różański Piotr
30   Schismak Karol
31   Szymańska Aleksandra
32   Tkacz Patrycja
33   Zieliński Oskar


Rok szkolny 2012 - 2013


wych. : mgr Bożena Cieślicka

1. Bazylczyk Dawid
2.
Berezowska Hanna
3.
Brzeski Paweł
4.
Dworak Daria
5.
Formela Oliwia
6.
Gołembowska Aneta

7. Jancon Dominika
8.
Jancon Magdalena
9.
Jeżyna Łukasz
10.Kirko Piotr
11.Kurczaba Sandra
12.Odziomek Patrycja


13. Ogórczak Dominik
14.
Ogórczak Sebastian
15.
Pawelczyk Paulina  
16.
Peruga Sara
17.
Pszczoła Kamil
18.
Sobczyk Kinga


Rok szkolny 2013 - 2014


wych. : mgr Kamila Zamęcka

1. Bańka Natalia
2. Baran Karolina
3. Capar Daria
4. Dębek Karolina
5. Diegner Kamil
6. Gąsior Karolina

7.  Gorlikowski Sebastian
8.  Jancon Kamila
9.  Jeżyna Tomasz
10. Kołtonowski Michał
11. Marczak Izabela
12. Müller Aleksandra

13. Ochota Filip
14. Odziomek Kamil
15. Piasecki Karol
16. Sobolewska Agata
17. Staszczuk Wiktoria
18. Szymański Seweryn


Rok szkolny 2014 - 2015


wych. : mgr Dominik Kaczmarek

1 Baran Bartłomiej
2 Broś Jakub
3 Czyżewski Alan
4 Diegner Konrad
5 Kamieniecki Konrad
6 Kępczyk Jakub
7 Konieczna Paulina

8 Kowgan Kryspin
9 Łupina Emil Jakub
10 Maciąg Dominik
11 Nowakowski Krzysztof
12 Peruga Bartosz
13 Petryk Karolina
14 Pyśniak Michał

15 Raniszewska Paulina
16 Sobolewska Zuzanna
17 Staszczuk Wanesa
18 Strama Wiktoria
19 Wilkowski Krzysztof
20 Zdyb Amelia Karina

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego