2011 - 2015 - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2011 - 2015

Absolwenci > Gimnazjum


Rok szkolny 2010 - 2011


wych.: mgr Edyta Klimaszewska - Prędkiewicz, mgr Kamila Zamęcka

1.   Formela Marcel
2.   Gaja Karolina
3.   Kacprzak Mateusz
4.   Kieza Emilian
5.   Klingbein Beata
6.   Konieczny Przemysław
7.   Kozicka Paulina
8.   Kretkowska Dorota
9.   Kurczaba Amanda
10.   Kurczaba Dawid

11.   Laddach Agata
12.   Marczak Sylwia
13.   Milewczyk Magdalena
14.   Peruga Gabriel
15.   Puszczok Karolina
16.   Staszczuk Karolina
17.   Stencel Łukasz
18.   Syldatk Mateusz
19.   Szatna Lucyna
20.   Szybkowska Patrycja

21.   Szybkowska Weronika
22.   Terkiewicz Mirosław
23.   Turzyńska Patrycja
24.   Urbaniak Marcin
25.   Wątor Kamil
26.   Wilkowski Marcin
27.   Wlazło Dawid
28.   Wojewodzic Aneta
29.   Wojewodzic Marek


Rok szkolny 2011 - 2012


wych.: mgr Małgorzata Kozłowicz

1.   Baran Monika
2.   Bąk Maciej
3.   Berezowska Justyna
4.   Chudzik Tomasz
5.   Drożdż Adam

6.   Drożdż Ewa
7.   Grąziel Patrycja
8.   Krzymińska Aldona
9.   Łodygowski Łukasz
10. Ochmyt Ewelina

11.   Odziomek Patryk
12.   Puzon Adrian
13.   Skrobich Angelika
14.   Syrnyk Michał
15.   Zielińska Daria


Rok szkolny 2012 - 2013


wych.: mgr Agnieszka Nowicka

1. Bańka Justyna
2.
Bladowski Maciej
3. Brzeski Piotr
4. Górska Marta
5. Jancon Jowita
6. Jaroszewicz Anita
7. Kacprzak Dominika
8. Kirko Ireneusz

 9. Koper Izabela
10.
Kozicka Emilia
1
1. Krzymińska Roksana
1
2. Kurczaba Brajan
1
3. Lindemann Marta
1
4. Łodygowski Kamil
1
5. Mardas Julita
1
6. Odziomek Karolina

17. Pawłowski Krzysztof
18. Pilipionek Dominika

19. Pudrzyński Mateusz
20. Raniszewska Joanna
21. Równicki Dawid
2
2. Rybakowski Dawid
2
3. Siwa Anna
2
4. Wilk Agnieszka

Rok szkolny 2013 - 2014

wych.: mgr Natalia Dobosz, Anna Motacka

1. Barańska Karolina
2. Diegner Adrian
3. Kirko Agata
4. Klingbein Ewa
5. Kołtonowski Mateusz
6. Kostka Przemysław
7. Kretkowska Karolina
8. Kurczaba Miłosz

9. Licow Julia
10. Łupina Eliza
11. Malczyńska Aleksandra
12. Müller Julia
13. Müller Maciej
14. Nowotniak Bartosz
15. Orlik Krystian
16. Owsiuk Patrycja

17. Pałucka Ewelina
18. Petryk Krystian
19. Pyśniak Piotr
20. Syldatk Łukasz
21. Szymańska Justyna
22. Toczek Pamela
23. Wrosz Anna

Rok szkolny 2014 - 2015

wych.: mgr Teresa Prawdzik, mgr Małgorzata Kozłowicz

1 Banak Aleksandra
2 Bańka Norbert
3 Biały Julia
4 Binczycki Jakub
5 Budaj Bartłomiej
6 Capar Mateusz
7 Diegner Patryk
8 Formela Oskar
9 Gąsior Grzegorz
10 Gorlikowska Justyna
11 Grąziel Dominika

12 Hryndzio Martyna
13 Jafimczyk Norbert
14 Jancon Agnieszka
15 Jancon Róża
16 Kasprowicz Artur
17 Kępczyk Patrycja
18 Klein Agata
19 Konieczny Oskar
20 Krzymińska Izabela
21 Kurczaba Nikola
22 Mańkowski Szymon

23 Mazur Kamil
24 Patok Karolina
25 Pniowska Dagmara
26 Przybysz Klaudia
27 Różański Piotr
28 Schismak Karol
29 Skrobich Magdalena
30 Szymańska Aleksandra
31 Tkacz Patrycja

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego