2006 - 2010 - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2006 - 2010

Absolwenci > Szkoły Podstawowej


Rok szkolny 2005 - 2006

1. Barański Marek
2. Berezowski Paweł
3. Cisek Jacek
4. Dworak Ewelina
5. Foterek Marcin
6. Gaja Magdalena
7. Gajek Rafał
8. Jednachowski Piotr
9. Kocur Łukasz
10. Kretkowska Marlena
11. Krusiński Grzegorz
12. Krzymiński Mateusz
13. Kurczaba Damian
14. Kurczaba Patrycja

15. Kurczaba Tomasz
16. Mazur Patryk
17. Mydło Agata
18. Nowotniak Grzegorz
19. Oklińska Anna
20. Orlik Bartłomiej
21. Owsiuk Ewa
22. Owsiuk Monika
23. Pender Gabriela
24. Przyborowska Minika
25. Przybylska Roksana
26. Raniszewska Dorota
27. Sawczak Żaneta
28. Setna Malwina

29. Siwa Izabela
30. Siwa Marta
31. Sołśnia Piotr
32. Stencel Mateusz
33. Syrnyk Martyna
34. Szatna Emilia
35. Szybkowska Patrycja
36. Szybkowska Weronika
37. Śliz Jakub
38. Turzyński Konrad
39. Wilkowska Małgorzata
40. Wolski Patryk
41. Zdyb Zuzanna


Rok szkolny 2006 - 2007

1. Berezowska Agnieszka
2. Berezowska Anna
3. Bianga Nikola
4. Ciecieląg Arkadiusz
5. Domańska Ewelina
6. Francuz Mariola
7. Górski Marcin
8. Imińska Michalina
9. Jancon Karolina
10. Kirko Paulina

11. Kołodziej Izabela
12. Kondratowicz Magdalena
13. Kondratowicz Milena
14. Kretkowski Krystian
15. Kruczek Aneta
16. Kulma Emilia
17. Mendel Anna
18. Mielnik Iwona
19. Pałucka Patrycja
20. Piasecka Dominika

21. Puszczok Katarzyna
22. Turzyńska Alicja
23. Wnuczyński Sławomir
24. Wojewodzic Marek
25. Wolska Elżbieta
26. Wrosz Marcin
27. Zielińska Daria
28. Zieliński Lucjan


Rok szkolny 2007 - 2008



1. Chudzik Tomasz
2. Formela Marcel
3. Gaja Karolina
4. Kacprzak Mateusz
5. Kieza Emilian
6. Klingbein Beata
7. Konieczny Przemysław
8. Kozicka Paulina
9. Kretkowska Dorota
10. Kurczaba Amanda

11. Kurczaba Dawid
12. Laddach Agata
13. Marczak Sylwia
14. Milewczyk Magdalena
15. Odziomek Patryk
16. Peruga Gabriel
17. Puszczok Karolina
18. Skrobich Angelika
19. Staszczuk Karolina
20. Stencel Łukasz

21. Syldatk Mateusz
22. Szatna Lucyna
23. Terkiewicz Mirosław
24. Turzyńska Patrycja
25. Urbaniak Marcin
26. Wątor Kamil
27. Wilk Agnieszka
28. Wilkowski Marcin
29. Wlazło Dawid

Rok szkolny 2008 - 2009

wych. : mgr Zbigniew Mazur (kl. 4-5), mgr Bożena Cieślicka (kl. 6)

1. Baran Monika
2. Bąk Maciej
3. Berezowska Justyna
4. Bladowski Maciej
5. Drożdż Adam
6. Drożdż Ewa
7. Grąziel Patrycja
8. Jancon Jowita
9. Konkol Dominik

10. Krzymińska Aldona
11. Lindemann Krystian
12. Lindemann Marta
13. Łazowicki Cezary
14. Łodygowski Łukasz
15. Müller Maciej
16. Ochmyt Ewelina
17. Odziomek Karolina
18. Pawłowski Krzysztof

19. Puzon Adrian
20. Równicki Dawid
21. Różański Dawid
22. Rybakowski Dawid
23. Siwa Anna
24. Staszczuk Adrian
25. Syrnyk Michał
26. Zdyb Piotr
27. Zielińska Daria

Rok szkolny 2009 - 2010

wych. : mgr Jerzy Mazepus

1.   Bańka Justyna
2.   Brzeski Piotr
3.   Górska Marta
4.   Jankowska Angelika
5.   Jaroszewicz Anita
6.   Kacprzak Dominika
7.   Koper Izabel
8.   Kowalski Arkadiusz
9.   Kozicka Emilia

10.   Kretkowska Karolina
11.   Krzymińska Roksana
12.   Kurczaba Brajan
13.   Łodygowski Kamil
14.   Mardas Julita
15.   Pałucka Dorota
16.   Peruga Nikola
17.   Pudrzyński Mateusz
18.   Pyśnik Piotr


19.   Rahoza Robert
20.   Raniszewska Joanna
21.   Rzeźnicki Damian
22.   Toczek Pamela
23.   Turzyńska Anna
24.   Wrosz Anna
25.   Wrosz Łukasz


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego