2006 - 2010 - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2006 - 2010

Absolwenci > Gimnazjum


Rok szkolny 2005 - 2006


wych.: mgr Jadwiga Dziułko, mgr Krzysztof Mikucki

1. Adamowska Małgorzata
2. Barańska Katarzyna
3. Berezowska Patrycja
4. Broś Jarosław
5. Czyżewski Konrad
6. Diegner Joanna
7. Drożdż Sylwester
8. Dudek Monika
9. Gapys Agnieszka
10. Górska Justyna
11. Górska Paulina

12. Jabłońska Anna
13. Jędrzejewska Izabela
14. Kacprzak Dawid
15. Kazimierska Anna
16. Kozłowska Marlena
17. Krusiński Arkadiusz
18. Kurczaba Kamil
19. Kurczaba Mateusz
20. Loewenau Łukasz
21. Nowakowska Małgorzata
22. Nowyj Marek

23. Olejnik Katarzyna
24. Orlik Katarzyna
25. Pałucki Marcin
26. Pawłowska Barbara
27. Puszczok Marzena
28. Raniszewski Waldemar
29. Setna Patrycja
30. Studziński Kamil
31. Wolski Leszek
32. Zdyb Paulina
33. Zielińska Eliza


Rok szkolny 2006 - 2007
wych.: mgr Agnieszka Samson-Marcholewska, mgr Wioleta Cypara, mgr Grzegorz Boś
mgr Zbigniew Mazur, mgr Regina Horbaczewska, mgr Agnieszka Nowicka

1. Adamowska Beata
2. Bańka Mateusz
3. Bańka Radosław
4. Ciecieląg Barbara
5. Cisek Magdalena
6. Diegner Edyta
7. Drążek Natalia
8. Jancon Marzena
9. Janikowski Piotr
10. Jugowiec Agnieszka
11. Karczewski Kamil

12. Kieza Filip
13. Kocur Emilia
14. Kostka Maja
15. Kulma Aneta
16. Kurczaba Patryk
17. Łata Aleksandra
18. Łodygowski Arkadiusz
19. Mielnik Adam
20. Milewczyk Aleksandra
21. Nowak Sylwia
22. Nowakowski Adam

23. Ochmyt Magdalena
24. Ostrowski Marcin
25. Pender Łukasz
26. Peruga Mariola
27. Piasecka Anna
28. Piasecka Patrycja
29. Puchała Mirosław
30. Puszczok Jolanta
31. Pyśniak Grzegorz
32. Strama Natalia
33. Turzyńska Angelika


Rok szkolny 2007 - 2008


wych.: mgr Edyta Klimaszewska - Prędkiewicz, mgr Teresa Prawdzik

1. Bencała Agnieszka
2. Czekaj Mateusz
3. Czyżewska Emilia
4. Grzeżułkowska Monika
5. Karczewski Krzysztof
6. Kirko Mateusz
7. Kirko Tomasz
8. Klingbein Krystiana
9. Konieczna Karolina

10. Kostka Patryk
11. Kozłowski Rafał
12. Krawczewski Maciej
13. Lorenc Natalia
14. Marczak Damian
15. Orlik Krzysztof
16. Pałucka Marta
17. Pałucki Radosław
18. Pawłowski Janusz

19. Piechowicz Mateusz
20. Puszczok Ewelina
21. Pyśniak Monika
22. Setna Patrycja
23. Siwa Grzegorz
24. Skrobich Natalia
25. Syldatk Aleksandra
26. Toczek Laura
27. Zieliński Łukasz


Rok szkolny 2008 - 2009


wych. : mgr Krzysztof Mikucki, mgr Jadwiga Dziułko

1. Barański Marek
2. Berezowski Paweł
3. Cisek Jacek
4. Dworak Ewelina
5. Kretkowska Marlena
6. Kurczaba Damian
7. Kurczaba Patrycja
8. Kurczaba Tomasz
9. Lallowska Jowita

10. Lewandowski Daniel
11. Owsiuk Ewa
12. Pender Gabriela
13. Przyborowska Monika
14. Przybylska Roksana
15. Sawczak Żaneta
16. Setna Malwina
17. Siwa Izabela
18. Siwa Marta

19. Sołśnia Piotr
20. Syrnyk Martyna
21. Szatna Emilia
22. Śliz Jakub
23. Turzyński Konrad
24. Wilkowska Małgorzata
25. Wolski Patryk
26. Zdyb Zuzanna


Rok szkolny 2009 - 2010


wych. : mgr Agnieszka Nowicka, mgr Katarzyna Dietrich - Urbanek

1.   Berezowska Agnieszka
2.   Berezowska Anna
3.   Bianga Nikola
4.   Domańska Ewelina
5.   Foterek Marcin
6.   Gaja Magdalena
7.   Gajek Rafał
8.   Górski Marcin
9.   Imińska Michalina
10.   Jancon Karolina

11.   Jugowiec Malwina
12.   Kirko Paulina
13.   Kołodziej Izabela
14.   Kondratowicz Magdalena
15.   Kondratowicz Milena
16.   Kretkowski Krystian
17.   Kulma Emilia
18.   Łazowicka Patrycja
19.   Mendel Anna
20.   Mielnik Iwona

21.   Oklińska Anna
22.   Orlik Bartłomiej
23.   Piasecka Dominika
24.   Puszczok Katarzyna
25.   Turzyńska Alicja
26.   Wnuczyński Sławomir
27.   Wolska Elżbieta
28.   Zielińska Daria
29.   Zieliński Lucjan

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego