2002 - 2005 - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2002 - 2005

Absolwenci > Gimnazjum


Rok szkolny 2001 - 2002


wych.: mgr inż. Teresa Prawdzik, mgr Joanna Rusak, mgr Bożena Czaja

1. Bańka Dariusz
2. Barańska Kamila
3. Bek Paweł
4. Berk Kamil
5. Budaj Sabina
6. Cieślicka Ewelina
7. Czylkowska Agnieszka
8. Drożdż Marcin
9. Ignac Marcin
10. Jancon Daniel
11. Janikowski Grzegorz
12. Jeżyna Mateusz

13. Jędrzejewska Dorota
14. Kasprowicz Mariusz
15. Kasprowicz Wiesława
16. Kurczaba Mariusz
17. Kurczaba Przemysław
18. Kozicka Malwina
19. Klein Iwona
20. Lallowska Agnieszka
21. Lallowska Justyna
22. Mendel Radosław
23. Milewczyk Krzysztof
24. Partyka Malwina

25. Piasecka Izabela
26. Piasecki Piotr
27. Piechowicz Milena
28. Radoń Sławomir
29. Rykwald Katarzyna
30. Samuła Alicja
31. Sawczak Izabela
32. Staszczuk Ewelina
33. Wilk Katarzyna
34. Wojewodzic Andrzej
35. Wojewodzic Kamila
36. Wolska Agnieszka


Rok szkolny 2002 - 2003


wych.: mgr Jadwiga Dziułko, mgr Krzysztof Mikucki

1. Bencała Monika
2. Białobrzeski Jacek
3. Broś Małgorzata
4. Cieślicka Joanna
5. Cisek Kamil
6. Dziemiańczyk Dorota
7. Francuz Mariusz
8. Głowacka Katarzyna
9. Grzeżułkowska Marta
10. Jabłoński Michał
11. Klein Waldemar

12. Kondratowicz Emilia
13. Konieczna Monika
14. Konkol Marcin
15. Kozina Bartłomiej
16. Kretkowski Marcin
17. Lindemann Rafał
18. Matuszewski Grzegorz
19. Mielnik Justyna
20. Pawłowski Karol
21. Piasecka Kamila
22. Piasecki Ireneusz

23. Piechowicz Sylwia
24. Siwa Agata
25. Sobolewski Janusz
26. Stencel Przemysław
27. Syldatk Izabela
28. Sylwestrzak Edyta
29. Tabarkiewicz Jowita
30. Walitów Joanna
31. Wątor Grzegorz
32. Zawadzka Monika


Rok szkolny 2003 - 2004


wych.: mgr Edyta Klimaszewska - Prędkiewicz

1. Bańka Mariusz
2. Głowacka Małgorzata
3. Imińska Sabina
4. Karaś Przemysław
5. Kozłowski Adam
6. Krawczewska Natalia
7. Ludwik Daniel
8. Łata Paweł

9. Partyka Ewelina
10. Pawlak Dorota
11. Pender Patrycja
12. Przyborowski Mariusz
13. Puchała Arkadiusz
14. Ratuszniak Mateusz
15. Stefaniuk Artur
16. Toczek Łukasz

17. Turzyńska Klaudia
18. Urbańczyk Kinga
19. Wilk Grzegorz
20. Wlazło Adrian
21. Wnuczyńska Emilia
22. Wrosz Aleksandra
23. Zielińska Jowita


Rok szkolny 2004 - 2005


wych.: mgr Wojciech Kosobucki, mgr Teresa Prawdzik

1. Barańska Joanna
2. Berezowska Kamila
3. Berk Patryk
4. Besarab Krzysztof
5. Cisek Paweł
6. Czub Wioletta
7. Diegner Magdalena
8. Formela Mateusz
9. Gołembowska Justyna
10. Górski Karol
11. Grzeżułkowska Ewa
12. Ignac Katarzyna
13. Jędrzejewski Marek

14. Jugowiec Magdalena
15. Kacprowski Mateusz
16. Kacprzak Łukasz
17. Kolus Małgorzata
18. Kołodziej Ewelina
19. Kondratowicz Natalia
20. Kostka Sebastian
21. Kozicka Ewelina
22. Kozłowski Krzysztof
23. Krawczewska Aleksandra
24. Kruczek Małgorzata
25. Kurczaba Honorata
26. Ludwik Katarzyna

27. Mydło Grzegorz
28. Nowyj Krzysztof
29. Oklińska Małgorzata
30. Olejnik Bartosz
31. Orlik Anna
32. Równicki Przemysław
33. Samuła Amelia
34. Sengstock Kamila
35. Stefaniuk Monika
36. Wlazło Honorata
37. Wrosz Marta

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego