1996 - 2000 - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

1996 - 2000

Absolwenci > Szkoły Podstawowej

Rok szkolny 1995 - 1996

 
 

Rok szkolny 1996 - 1997

 
 

Rok szkolny 1997 - 1998

 
 

Rok szkolny 1998 - 1999

 
 
 
 
 

Rok szkolny 1999 - 2000 (klasa VI)

wych. : Pan Tadeusz Boryło, mgr Krystyna Grzegorczyk

1. Bańka Mariusz
2. Bencała Monika
3. Białobrzeski Jacek
4. Cieślicka Joanna
5. Cisek Kamil
6. Domańska Iwona
7. Dudek Angelika
8. Dziemiańczyk Dorota
9. Francuz Mariusz
10. Głowacka Katarzyna

11. Grzeżułkowska Marta
12. Ignac Karolina
13. Jabłoński Michał
14. Kąkol Damian
15. Klein Waldemar
16. Kondratowicz Emilia
17. Konieczna Monika
18. Konkol Marcin
19. Kozina Bartek
20. Kretkowski Marcin

21. Lindemann Rafał
22. Matuszewski Grzegorz
23. Mielnik Justyna
24. Mydło Joanna
25. Pawłowski Karol
26. Piasecka Kamila
27. Piasecki Ireneusz
28. Piechowicz Sylwia
29. Siwa Agata
30. Sobolewski Janusz

31. Stencel Przemysław
32. Syldatk Izabela
33. Sylwestrzak Edyta
34. Tabarkiewicz Jowita
35. Walitów Joanna
36. Wątor Grzegorz
37. Wron Aleksandra
38. Zawadzka Monika

Rok szkolny 1999 - 2000 (klasa VIII)

wych.: mgr Bożena Czaja, mgr Regina Horbaczewska

1. Baran Paweł
2. Budaj Karolina
3. Buszman Emil
4. Ciecieląg Andrzej
5. Czekaj Justyna
6. Dworak Piotr
7. Dziubek Przemysław
8. Filipczak Artur
9. Gołembowska Edyta
10. Iwaśków Krzysztof
11. Janikowska Anna
12. Jeżyna Paweł
13. Konowski Michał

14. Krawczewska Alicja
15. Lallowski Rafał
16. Lorenc Tomasz
17. Łosiak Iwona
18. Matuszewska Joanna
19. Mazepus Honorata
20. Mendel Dorota
21. Michalak Wioletta
22. Mielewczyk Marta
23. Miszczak Arkadiusz
24. Nasierowski Sławomir
25. Nęcek Sebastian
26. Nowakowska Agnieszka

27. Pałucki Patryk
28. Pawelczyk Honorata
29. Pawłowska Katarzyna
30. Piasecki Łukasz
31. Piasecki Marcin
32. Piechowicz Ilona
33. Prawdzik Marcel
34. Puchała Izabela
35. Równicki Grzegorz
36. Setna Aneta
37. Sobolewski Adam
38. Szatna Karolina
39. Śliz Magdalena

40. Terkiewicz Dariusz
41. Urbaniak Rafał
42. Wątor Wioletta
43. Wilkowska Ilona
44. Wlazło Krzysztof
45. Woszczyk Kamila
46. Wrzeszykowski Bartek
47. Zdyb Joanna
48. Zdyb Mariusz
49. Zynda Krystyna

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego