1986 - 1990 - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

1986 - 1990

Absolwenci > Szkoły Podstawowej

Rok szkolny 1985 - 1986

wychowawca: p. Irena Moraczyńska

1.   Bąk Bogumiła
2.   Cymek Iwona
3.   Dzięciołowska Beata
4.   Jakowiec Joanna
5.   Kopińska Anna
6.   Kostka Robert

7.   Kowgan Wacław
8.   Kozłowska Gabriela
9.   Kurczaba Andrzej
10.   Malessa Beata
11.   Mazur Urszula
12.   Ostrowski Mirosław

13.   Piasecka Renata
14.   Pszczoła Ewa
15.   Setny Dariusz
16.   Skocka Jolanta
17.   Suwała Edyta
18.   Sylwestrzak Janusz

19.   Wuttka Andrzej
20.   Wuttka Jolanta
21.   Zieliński Piotr



Rok szkolny 1986 - 1987

 

1.   Baran Tomasz
2.   Borychowski Mariusz
3.   Bukowski Arkadiusz
4.   Czaja Kamil
5.   Deka Mariola
6.   Dębski Mariusz
7.   Elwart Jacek

8.   Grymuza Zbigniew
9.   Grzenkowicz Bożena
10.   Jurkiewicz Edyta
11.   Kwak Adam
12.   Kwak Ewa
13.   Lipniewicz Anna
14.   Malessa Iwona

15.   Nowotniak Marzena
16.   Pałucki Ryszard
17.   Radoń Tomasz
18.   Rybakowski Artur
19.   Sobolewski Roman
20.   Stankiewicz Katarzyna
21.   Staszczuk Beata

22.   Syldatk Stanisław
23.   Szybkowski Ryszard
24.   Tkaczyk Edyta
25.   Turzyńska Beata


Rok szkolny 1987 - 1988

 

1.   Bańka Bożena
2.   Baran Krzysztof
3.   Bąk Dariusz
4.   Choitz Gabriela
5.   Czarnowski Jacek
6.   Dziubek Beata
7.   Jesiołowski Krzysztof

8.   Karczewska Mariola
9.   Konieczna Małgorzata
10.   Kordasińska Joanna
11.   Kostka Agnieszka
12.   Kozina Piotr
13.   Krzymińska Ilona
14.   Krzymiński Mariusz

15.   Musiał Joanna
16.   Pawelczyk Renata
17.   Prasołek Małgorzata
18.   Przyborowska Grażyna
19.   Repke  Anna
20.   Sikorski Tomasz
21.   Suwała Marta

22.   Tertel Renata
23.   Waszczyk Anna
24.   Wojciechowska Ewa
25.   Selonke Marzena


Rok szkolny 1988 - 1989

 

1.   Bartodziej Agnieszka
2.   Berezowska Jolanta
3.   Bianga Henryk
4.   Chmielnik Artur
5.   Cichoń Zbigniew
6.   Dworak Małgorzata

7.   Kłusek Artur
8.   Kobylasz Ilona
9.   Krzymińska Gabriela
10.   Kurczaba Anna
11.   Kwiatkowski Jarosław
12.   Lallowska Marzena

13.   Lipniewicz Monika
14.   Malecka Anna
15.   Miszczak Ireneusz
16.   Pluta Małgorzata
17.   Pszczoła Artur
18.   Sadach Iwona

19.   Siciński Marek
20.   Siciński Ryszard
21.   Zielińska Katarzyna


Rok szkolny 1989 - 1990


wychowawca: p. Teresa Samelska

1.   Błaśkiewcz Katarzyna
2.   Czarnowski Tomasz
3.   Dziubek Grzegorz
4.   Dziubek Robert
5.   Francuz Mirosław

6.   Jeżyna Beata
7.   Kalinowski Rafał
8.   Mańkowska Teresa
9.   Maziec Monika
10.   Nowak Honorata

11.   Selonke Marzena
12.   Skrobich Anna
13.   Sobolewska Joanna
14.   Staszczuk Piotr
15.   Syrnyk Zbigniew

16.   Szarłot Joanna
17.   Urbańczyk Edyta
18.   Wenig Beata
19.   Węgrzyn Marek
20.   Wolski Mariusz

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego