1981 - 1985 - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

1981 - 1985

Absolwenci > Szkoły Podstawowej


Rok szkolny 1980 - 1981


wychowawcy: p. Krystyna Chruślińska i p. Ludwik Stolc

1. Błaszkiewicz Małgorzata
2. Cieślicka Małgorzata
3. Cymek Ireneusz
4. Goch Dorota
5. Jakowiec Wiesław
6. Kacprzak Janusz
7. Kowgan Elżbieta
8. Kowgan Tadeusz

9. Leik Grażyna
10. Maziec Marlena
11. Osowski Grzegorz
12. Pałucka Jolanta
13. Pałucki Sławomir
14. Pawłowska Maria
15. Pawłowicz Marek
16. Piasecka Bożena

17. Polańska Marta
18. Pyśniak Jerzy
19. Raniszewska Elżbieta
20. Setna Iwona
21. Setny Mirosław
22. Smogulecki Arkadiusz
23. Stencel Maria
24. Sygnowska Mariola

25. Szybkowska Elżbieta
26. Tomaszewska Krystyna
27. Treder Iwona
28. Zieliński Jarosław
29. Zynda Dorota
30. Żaczek Marianna
31. Nazaruk Piotr

Rok szkolny 1981 - 1982

wychowawcy: p. Teresa Samelska i p. Ludwik Stolc

1. Fidor Zofia
2. Grymuza Iwona
3. Gurzyńska Renata
4. Jakowiec Mariusz
5. Kłusek Anna
6. Kondratowicz Irena

7. Kordyla Grażyna
8. Kowalik Dorota
9. Leik Dariusz
10. Maksiewicz Halina
11. Malecka Ewa
12. Nowotniak Dariusz

13. Orynycz Jolanta
14. Pałucka Elżbieta
15. Piasecki Sylwester
16. Repke Piotr
17. Stencel Teresa
18. Świątek Stanisława

19. Toczek Laura
20. Zieliński Andrzej
21. Goch Wiesława
22. Tertel Urszula

Rok szkolny 1982 - 1983

wychowawca: p. Ludwik Stolc

1. Bladowska Małgorzata
2. Damaszek Iwona
3. Deka Andrzej
4. Gorzka Stanisław
5. Karczewski Artur

6. Kurczaba Mariola
7. Kopiński Andzrej
8. Kostka Andrzej
9. Kowgan Ewa
10. Licow Brygida

11. Mielewczyk Roman
12. Przyborowska Halina
13. Sklepowicz Grzegorz
14. Stefaniuk Piotr
15. Syldatk Teresa

16. Syrnyk Dariusz
17. Treder Mirosława
18. Wojciechowska Jolanta

Rok szkolny 1983 - 1984

 

1.   Berezowski Zbigniew
2.   Jakowiec Janusz
3.   Jancon Dariusz
4.   Jugowiec Barbara
5.   Lallowska Urszula
6.   Leik Małgorzata
7.   Malecki Zbigniew

8.   Mańkowski Józef
9.   Marczak Ryszard
10.   Mazur Andrzej
11.   Nawrocki Jerzy
12.   Ostrowska Elżbieta
13.   Pawelczyk Mariola
14.   Pender Małgorzata

15.   Rybakowska Iwona
16.   Schonwald Waldemar
17.   Skrobich Katarzyna
18.   Smogulecka Karolina
19.   Stankiewicz Wioletta
20.   Stencel Teresa
21.   Wojnicka Lidia

22.   Toczek Piotr
23.   Zieliński Eugeniusz
24.   Zieliński Zbigniew
25.   Pudrzyńska Henryka


Rok szkolny 1984 - 1985


wychowawcy: p. Grzegorz Jankowicz, p. Ludwik Stolc

1.   Błaśkiewicz Zofia
2.   Chmielnik Tomasz
3.   Dębska Ewa
4.   Dworak Janusz
5.   Freund Piotr
6.   Grymuza Andrzej
7.   Kobylasz Edyta

8.   Kondratowicz Beata
9.   Kopińska Krzysztofa
10.   Kowalik Krzysztof
11.   Kretkowska Jolanta
12.   Króliszyn Lilianna
13.   Krzymiński Andrzej
14.   Licow Eugeniusz

15.   Nazaruk Anna
16.   Oleksak Halina
17.   Orynycz Elżbieta
18.   Setny Kazimierz
19.   Sikorska Małgorzata
20.   Sobolewska Katarzyna
21.   Stolc Dorota

22.   Suwała Krzysztof
23.   Suwała Witold
24.   Szostak Jowita
25.   Wilkiel Elżbieta
26.   Wojciechowska Małgorzata
27.   Wolska Beata
28.   Wolski Grzegorz

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego