1966 - 1970 - Zespół Szkół w Damnie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

1966 - 1970

Absolwenci > Szkoły Podstawowej

Rok szkolny 1965 - 1966

1. Cymek Janina
2. Grabowska Irena
3. Mackiewicz Janina
4. Mejer Irena
5. Tytko Jan
6. Wilkowski Leszek
7. Okrój Eugeniusz
8. Raniszewska Celina

Reorganizacja systemu kształcenia - od roku szkolnego 1966/1967 -  ośmioklasowa szkoła podstawowa

Rok szkolny 1966-1967

 Rok szkolny 1967 - 1968

1. Bencała Marian
2. Czajka Krystyna
3. Głowacka Krystyna
4. Elwart Zofia
5. Hałas Barbara
6. Kostrzewa Natalia
7. Rybicka Teresa
8. Sawczak Tadeusz
9. Sobisz Zygmunt
10. Sośniak Mieczysław
11. Sośniak Zofia
12. Świątek Genowefa
13. Świtała Urszula
14. Tytko Teresa
15. Usik Wiktor

1. Dziubek Urszula
2. Chojc Klaus
3. Czajka Teresa
4. Dudkiewicz Jerzy
5. Dziubek Leszek
6. Gałęzowski Eugeniusz
7. Gąśla Grażyna
8. Głowacka Ewa
9. Kalinowska Wacława
10. Kopińska Renata
11. Kostka Jolanta
12. Kostka Tadeusz
13. Kowalski Ludwik
14. Kozłowska Monika
15. Kuklis Halina

16. Krasowska Kazimiera
17. Krawczewski Antoni
18. Leśniewski Jan
19. Łosiak Zbigniew
20. Maksiewicz Teresa
21. Mejer Teresa
22. Nagi Jerzy
23. Nawrocki Ryszard
24. Olszewska Małgorzata
25. Osiewicz Barbara
26. Parol Barbara
27. Placha Stefan
28. Pyszyński Stanisław
29. Radzikowska Irena
30. Rogocka Teresa

31. Rutkowska Halina
32. Sobisz Jadwiga
33. Sygnowska Wiesława
34. Szternel Ewa
35. Treder Franciszek
36. Urbaniak Wiesław
37. Waszczyk Waldemar
38. Waszczyk Tadeusz
39. Włodarczyk Teresa
40. Wyka Krystyna
41. Zielke Stanisław

Rok szkolny 1968 - 1969

Rok szkolny 1969 - 1970

1. Bańka Eugeniusz
2. Bielańczuk  Mieczysław
3. Bubnowska Walentyna
4. Ciechończuk Anna
5. Ciecieląg Józef
6. Dudek Maria
7. Dzięciołowska Lucyna
8. Gęśla Krystyna
9. Grabowski Jerzy
10. Kaźmierski Zbigniew
11. Kostka Danuta
12. Kostrzewa Adam
13. Król Teresa
14. Kuśmierczyk Tadeusz
15. Łosiak Tadeusz
16. Mackiewicz Jadwiga

17. Musiał Barbara
18. Nawrocki Jan
19. Pałucka Grażyna
20. Piotrowicz Jan
21. Przybylski Piotr
22. Przybylski Stanisław
23. Stadnik Anita
24. Stefaniuk Czesław
25. Sobisz Roman
26. Szternel Witold
27. Treder Elżbieta
28. Wątor Barbara
29. Wojciechowska Stanisława
30. Zdyb Albert
31. Zieliński Roman

1. Adamczyk Grażyna
2. Antonowicz Ludmiła
3. Barański Marek
4. Cygan Stefan
5. Diegner Czesław
6. Dzikiewicz Leokadia
7. Dziubek  Janusz
8. Gęśla Tadeusz
9. Goch Grzegorz
10. Gorzka Zofia
11. Grabowski Józef
12. Grabowski Stefan
13. Janikowski Władysław
14. Jaroszewicz Andrzej
15. Jugowiec Mieczysław
16. Kozicki Mieczysław
17. Krawczewski Stanisław
18. Laddach Jerzy
19. Leśniewski Andrzej

20. Myśliwy Bogdan
21. Okrój Leszek
22. Pawłowicz Alicja
23. Pawłowicz Irena
24. Piasecki Marian
25. Plon Tadeusz
26. Raniszewski Jan
27. Samuła Stanisław
28. Stępień Jan
29. Stępień Władysław
30. Synowski Wiesław
31. Świerczyńska Grażyna
32. Urbaniak Ryszard
33. Usyk Mieczysław
34. Waszczyk Henryk
35. Went Bogusława
36. Wójcik Jan
37. Zalewski Marek
38. Zapolska Krystyna

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego